marca 18, 2021

O mnie

 

 

Cześć !   

Jestem Blanka i  bezustannie  szukam życiowego balansu.. Całkiem dobrze mi to wychodzi, chociaż  nie jest idealnie.  Ktoś kiedyś powiedział że,  "Kto się przestaje rozwijać, umiera."  Zatem staram się nie umrzeć. Pracuje na etacie jako sp. ds. kadr i księgowości , choć  kiedyś zarzekałabym się że nigdy nie będę nudną księgową  Dziś już tak nie myślę, a swoja pracę lubię - na tyle ile się da :) . 

 Jestem też dietetykiem po studiach, i po godzinach  prowadzę poradnię dietetyczną .  Mogłabym być  wzorem  do naśladowania ,  chociaż czasami na kolację  zdarza mi się  zjeść paczkę popcornu i popić ją drinkiem...  Jestem ambitna i mam słomiany zapał.. Lubię  przyziemne rzeczy, podróże, dobre filmy, tańczyć do rana, spędzać czas  ze znajomi i rodziną , książki , słońce oraz planowanie i organizację  w każdej postaci - przeplataną spontanicznością.

Co znajdziesz na moim blogu?

Tipy z podróży na własną rękę, recenzje książek  z dziedziny samorozwoju , tematykę ślubną ,  moje przemyślenia oraz wszystko inne.. czego nie da się podpiąć do innej kategorii niż  "lifestyle".  

To  na czym się znam, mniej lub bardziej  – ale  przynajmniej poczytałam, spróbowałam  i podzielę się doświadczeniem.   Chociażby miał to przeczytać tylko mój mąż  ;)

Czasami życie daje nam lekcję, którą przerobimy i wyciągniemy z niej wnioski.. jesteśmy do przodu o krok - gdy nagle po dłuższym  czasie okazuje się, że z niej za dużo nie pamiętamy. Zbierając tu swoje myśli, łatwiej będzie mi do nich wrócić.. Nawet jeśli po czasie zmienię zdanie.

To moja przestrzeń - bez reguł 

Takiej potrzebuję

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © zbalansowana , Blogger