kwietnia 01, 2021

Bordowy jako kolor przewodni wesela w romantycznym , rustykalnym stylu

  

Wybór koloru przewodniego wesela to jedna  z pierwszych kwestii (po wyborze daty i sali)  jaką powinni  ustalić narzeczeni  -  od tego zależy dobór dekoracji ,  zaproszeń itp.   

 

 Wśród tylu motywów, kolorów, z tylu opcji wyboru bardzo ciężko wyszukać  najlepszy i najbardziej  pasujący do nas oraz  całości ślubu i wesela .

 
U mnie padło na bordo, ponieważ od zawsze uwielbiałam ten kolor <3 Uważam , że jest w nim coś romantycznego – co wpisywało się idealnie w klimat naszego wesela.

 
Inspiracje z pinteresta i instagrama  w kolorze bordo były dość przytłaczające – było go momentami  wszędzie za dużo.   Postanowiłam połączyć ten kolor z zielenią, bielą  i złotem  - osobiście  uważam , że  wyszedł balans idealny  ;) . 

 

Nasze wesele obyło się w Sali Weselnej Gorzelnia 505. 

Samo wnętrze sali jest na tyle klimatyczne , że nie potrzebowało  dużo dekoracji. Całe szczęście, bo  wszystkie dekoracje do sali robiliśmy z mężem sami a dzień przed ślubem rodzina pomogła mi je  rozmieścić . 

 

Nasz ślub i wesele odbyły się pod koniec września. Myślę, że kolory te idealnie pasują do  aury końca lata i początku jesieni. 

 
Wstawiam parę zdjęć, może kogoś zainspiruje  takie połączenie motywów i kolorów .

  
2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy wpis, samo bordo na pewno byłoby przytłaczające, ale delikatne akcenty przynajmniej tu wyszły pięknie :) GRATULACJE

    OdpowiedzUsuń

Copyright © zbalansowana , Blogger